SIT3372AI-2B9-25NE14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE14.400000 | SiTime | NHE Electronics