SIT3372AI-2B9-25NE148.425787 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE148.425787Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.425787 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE148.425787 | SiTime | NHE Electronics