SIT3372AI-2B9-25NE148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE148.500000 | SiTime | NHE Electronics