SIT3372AI-2B9-25NE15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE15.360000 | SiTime | NHE Electronics