SIT3372AI-2B9-25NE153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NE153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NE153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NE153.600000 | SiTime | NHE Electronics