SIT3372AI-2B9-25NH35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NH35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NH35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NH35.328000 | SiTime | NHE Electronics