SIT3372AI-2B9-25NH77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NH77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NH77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NH77.760000 | SiTime | NHE Electronics