SIT3372AI-2B9-25NU133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NU133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NU133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NU133.650000 | SiTime | NHE Electronics