SIT3372AI-2B9-25NU148.351648 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NU148.351648Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.351648 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NU148.351648 | SiTime | NHE Electronics