SIT3372AI-2B9-25NU15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NU15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NU15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NU15.360000 | SiTime | NHE Electronics