SIT3372AI-2B9-25NU204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NU204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NU204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NU204.800000 | SiTime | NHE Electronics