SIT3372AI-2B9-25NU30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NU30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NU30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NU30.720000 | SiTime | NHE Electronics