SIT3372AI-2B9-25NU35.437431 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NU35.437431Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.437431 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NU35.437431 | SiTime | NHE Electronics