SIT3372AI-2B9-28NH10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH10.000000 | SiTime | NHE Electronics