SIT3372AI-2B9-28NH122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH122.880000 | SiTime | NHE Electronics