SIT3372AI-2B9-28NH140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH140.000000 | SiTime | NHE Electronics