SIT3372AI-2B9-28NH148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH148.350000 | SiTime | NHE Electronics