SIT3372AI-2B9-28NH15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH15.360000 | SiTime | NHE Electronics