SIT3372AI-2B9-28NH160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH160.000000 | SiTime | NHE Electronics