SIT3372AI-2B9-28NH163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NH163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NH163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NH163.840000 | SiTime | NHE Electronics