SIT3372AI-2B9-28NY148.351648 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY148.351648Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.351648 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY148.351648 | SiTime | NHE Electronics