SIT3372AI-2B9-28NY148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY148.500000 | SiTime | NHE Electronics