SIT3372AI-2B9-28NY153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY153.600000 | SiTime | NHE Electronics