SIT3372AI-2B9-28NY163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY163.840000 | SiTime | NHE Electronics