SIT3372AI-2B9-28NY61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY61.440000 | SiTime | NHE Electronics