SIT3372AI-2B9-28NY74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY74.250000 | SiTime | NHE Electronics