SIT3372AI-2B9-28NY76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY76.800000 | SiTime | NHE Electronics