SIT3372AI-2B9-28NY77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY77.760000 | SiTime | NHE Electronics