SIT3372AI-2B9-28NY80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY80.000000 | SiTime | NHE Electronics