SIT3372AI-2B9-28NY90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NY90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NY90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NY90.000000 | SiTime | NHE Electronics