SIT3372AI-2B9-28NZ10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NZ10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NZ10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NZ10.240000 | SiTime | NHE Electronics