SIT3372AI-2B9-28NZ125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NZ125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NZ125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NZ125.000000 | SiTime | NHE Electronics