SIT3372AI-2B9-28NZ128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NZ128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NZ128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NZ128.000000 | SiTime | NHE Electronics