SIT3372AI-2B9-28NZ133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NZ133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NZ133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NZ133.650000 | SiTime | NHE Electronics