SIT3372AI-2B9-28NZ135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NZ135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NZ135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NZ135.000000 | SiTime | NHE Electronics