SIT3372AI-2B9-30NC148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NC148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NC148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NC148.500000 | SiTime | NHE Electronics