SIT3372AI-2B9-30NC75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NC75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NC75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NC75.000000 | SiTime | NHE Electronics