SIT3372AI-2B9-30NE10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE10.000000 | SiTime | NHE Electronics