SIT3372AI-2B9-30NE100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE100.000000 | SiTime | NHE Electronics