SIT3372AI-2B9-30NE14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE14.400000 | SiTime | NHE Electronics