SIT3372AI-2B9-30NE148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE148.350000 | SiTime | NHE Electronics