SIT3372AI-2B9-30NE15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE15.360000 | SiTime | NHE Electronics