SIT3372AI-2B9-30NE184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE184.320000 | SiTime | NHE Electronics