SIT3372AI-2B9-30NE50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE50.000000 | SiTime | NHE Electronics