SIT3372AI-2B9-30NE70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NE70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NE70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NE70.656000 | SiTime | NHE Electronics