SIT3372AI-2B9-30NU100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NU100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NU100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NU100.000000 | SiTime | NHE Electronics