SIT3372AI-2B9-30NU125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NU125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NU125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NU125.000000 | SiTime | NHE Electronics