SIT3372AI-2B9-30NU50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NU50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NU50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NU50.000000 | SiTime | NHE Electronics