SIT3372AI-2B9-30NX14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NX14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NX14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NX14.400000 | SiTime | NHE Electronics