SIT3372AI-2B9-30NZ74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NZ74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NZ74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NZ74.250000 | SiTime | NHE Electronics